Την Πέμπτη 2-11-2023 πραγματοποιήθηκε συνάντηση στελεχών Περιφερειακού Παρατηρητηρίου και στελεχών της δομής «Περιφερειακό Παρατηρητήριο Κοινωνικής Ένταξης Περιφέρειας Αττικής- Social Network Αττική», με την συντονίστρια του Κέντρου Κοινότητας Νέας Φιλαδέλφειας- Χαλκηδόνας, στο πλαίσιο συνεργασίας του ΠΕ.ΠΑ , όπως ορίζεται από το άρθρο 14 του Ν. 4445/2016. Σκοπός της συνάντησης ήταν η ανάδειξη λειτουργικών ζητημάτων του ΚΚ, καθώς και η παρουσίαση της ιστοσελίδας του Παρατηρητηρίου με χρήσιμες πληροφορίες για δράσεις, κοινωνικές δομές, έρευνες και ανακοινώσεις.
2023
Επίσκεψη στελεχών Περιφερειακού Παρατηρητηρίου στο Κέντρο κοινότητας Δήμου Νέας Φιλαδέλφειας-Χαλκηδόνας
![](https://pepa.attica.gov.gr/wp-content/uploads/2023/11/φιλαδ.jpg)
Share this post:
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp